Oferta pracy dla maszynisty sceny

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach poszukuje kandydata na stanowisko pracy:

MASZYNISTA SCENY

1. Okres zatrudnienia: od 01.09.2018 r. (umowa na 1 rok)

2. Wymiar czasu pracy: 1 etat, godziny pracy wg harmonogramu przedstawień i prób

3. Oczekiwania wobec kandydata:

  • Umiejętności: znajomość technik prac monterskich i ślusarskich.
  • Zakres obowiązków: obsługa techniczna prób i przedstawień: montaż i demontaż środków inscenizacji oraz właściwe ustawianie, zawieszanie, mocowanie elementów scenografii i rekwizytów, załadunek i rozładunek do przewozu środków inscenizacji, przygotowanie techniczne eksploatowanych sztuk.

4.  Przewidywane wynagrodzenie: 2200 zł brutto + dodatki za wykonane przedstawienia.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres: sekretariat@teatrkubus.pl do 15 czerwca 2018 roku.