OFERTA PRACY dla Organizatora prac artystycznych - inspicjenta

Oferta ważna do 31 marca 2024

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach im. Stefana Karskiego poszukuje kandydata na stanowisko pracy:

ORGANIZATOR PRAC ARTYSTYCZNYCH - INSPICJENT

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za punktualne rozpoczynanie i prawidłowy przebieg prób i przedstawień,
  • koordynacja działań zespołu aktorskiego, technicznego w czasie prób i przedstawień,
  • przygotowanie i nadzór nad prawidłowym ustawieniem i eksploatacją rekwizytów, dekoracji, kostiumów, kontrola sprawności urządzeń technicznych niezbędnych do realizacji próby i przedstawienia,
  • suflowanie tekstu,
  • sporządzanie raportów z prób, przedstawień, wydarzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • podzielność uwagi,
  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • dyspozycyjność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • udział w ciekawych projektach artystycznych w instytucji z bogatą historią,
  • wynagrodzenie miesięczne: 4300 zł brutto + dodatki (stażowy),
  • przewidywany okres zatrudnienia: umowa na czas określony od maja 2024 do 30.04.2025.

CV można składać do 31 marca 2024 w siedzibie Teatru przy ul. Dużej 9, w godz. 7.30 - 15.00.