Galeria

Warsztaty z teatru cieniowego

23 sierpnia 2015

Miejski Teatr "Miniatura" z Gdańska najpierw zaprezentował spektakl "Brzydkie kaczątko", w eksperymentalnej formie nawiązującej do chińskiego teatru cieni, a potem przeprowadził warsztaty z tej właśnie techniki, którą wcześniej widzowie mogli obserwować podczas przedstawienia.

Brzydkie kaczątko

23 sierpnia 2015

Znana wszystkim baśń Andersena o "Brzydkim kaczątku" przedstawiona przez Miejski Teatr "Miniatura" z Gdańska w eksperymentalnej formie, nawiązującej do chińskiego teatru cieni, zachwyciła zgromadzoną licznie festiwalową publiczność.

Rebusy ruchowe

22 sierpnia 2015

Gdzie mieszka Ruch? Z czego wyrasta ręka? Ile gigabajtów posiada ciało? Odpowiedzi na te pytania poszukiwali uczestnicy warsztatów z pogranicza świata ruchu, teatru i tańca, które poprowadziła Justyna Wielgus.

 

 

 

 

Fot. Marcin Michalski

Zabawa prosta sprawa?

22 sierpnia 2015

Dla uczestniczek naszych warsztatów beztroska zabawa nie była problemem, tym bardziej że warsztaty odbywały się w sprzyjającej scenerii Wioski Indiańskiej, wykonanej przez dzieci podczas zorganizowanych przez Institute of Design Kielce półkolonii "Indiańskie Lato z Designem".

Pokój do wynajęcia

22 sierpnia 2015

Z cyklu "Bajki niegrzecznych dzieci" usłyszeliśmy bardzo zabawną, ale również mądrą opowieść o hipopotamie Feliksie - głównym bohaterze sztuki "Pokój do wynajęcia", poruszającej problem odmienności zarówno fizycznej, jak i emocjonalnej.

Strony

Subscribe to Galeria