Budujemy domek na drzewie!

30 lipca 2017, godz. 14.00 - Plac Artystów

Domek na drzewie to, jak wiadomo, stały obiekt bajek, wspaniały punkt wyjścia do dziecięcych przygód i dużo, dużo frajdy.

Po to, aby nie zabrakło jej w gorące letnie dni, postanowiliśmy dać się porwać inżynierskiej fantazji i zaprosić wszystkich kielczan, tych małych i tych większych, do wspólnej zabawy w budowniczych.

I tak, w najbliższą niedzielę 30 lipca 2017 roku, wymyślając razem kolory, kształty i techniki konstruktorskie, stworzymy domek w koronie jednego z drzew na Placu Artystów. Rozpoczynamy o godz. 14.00, mile widziane niewyczerpane pokłady wyobraźni.

Zabawa w sztukę budowania to dopiero początek atrakcji związanych ze sztuką, jakie teatr „Kubuś” oferuje w najbliższych dniach w Kielcach. Przez trzy weekendy sierpnia (12-13, 19-20, 26-27) w teatrze przy ulicy Dużej odbywa się III Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!, a wraz z nim m.in. pokazy spektakli i filmów oraz liczne warsztaty.

Szczegółowy program imprezy jest dostępny na stronie: http://www.teatrkubus.pl/iii-wakacyjny-festiwal-sztuki-dla-dzieci-hurra-...