„Dwie wyspy” na festiwalu MASKARADA w Rzeszowie

fot. Bartek Warzecha

Teatr "Kubuś" jest już stałym gościem Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ożywionej formy MASKARADA, organizowanego przez Teatr „Maska” w Rzeszowie.

W programie tegorocznej edycji festiwalu znalazło się wiele wyjątkowych spektakli z Polski, Rosji, Hiszpanii i Włoch. Są to najlepsze przedstawienia teatru formy dla dzieci i młodzieży, premiery tego sezonu, a także spektakle, które mają już na swoim koncie wiele nagród.

 

16 czerwca 2018 roku teatr „Kubuś” pokaże na MASKARADZIE spektakl „Dwie wyspy”, w reżyserii Darii Wiktorii Kopiec, który powstał z inspiracji książką „Dwoje ludzi” Iwony Chmielewskiej.

Jest to pełna ciepła i humoru opowieść o różnych odcieniach uczuć, urzekająca bogactwem plastycznych i teatralnych form. Więcej o spektaklu na stronie: http://www.teatrkubus.pl/spektakle-dla-dzieci/dwie-wyspy

Przedstawienia konkursowe oceniać będzie jury profesjonalne oraz jury dziecięce i młodzieżowe, zostanie także przyznana nagroda tajnego jurora. Spektaklom towarzyszyć będą warsztaty, spotkania z twórcami, wystawy, czytania dramatów i inne wydarzenia.

Dołączone pliki: