FERIE ZIMOWE z teatrem "Kubuś" i nie tylko

10-25 lutego 2018

Czy chcielibyście wyruszyć, razem z Panem Maluśkiewiczem, na pełną przygód wyprawę w poszukiwaniu wieloryba? Albo z Gerdą na spotkanie Kaya, który zniknął nagle bez pożegnania?

Chcecie poznać Mrówę, który w przeciwieństwie do swoich braci i sióstr ma dość mrówczej pracy i gromadnego życia w mrowisku? Albo Misiaczka, który za nic w świecie nie może zasnąć?

A może chcielibyście zobaczyć dobrze Wam znanych bohaterów starych bajek: Czerwonego Kapturka czy Złotą Rybkę, ale w nowej, dowcipnej i zaskakującej odsłonie?

Podczas tegorocznych ferii zimowych zapraszamy Was do teatru "Kubuś" na cieszące się największą popularnością spektakle dla widzów zarówno młodszych (już od 2 roku życia), jak i tych trochę starszych. Na przedstawienia grane od wtorku do piątku będą tańsze bilety - 14,00 zł.

Oprócz spektakli proponujemy również bezpłatne warsztaty:

  • na temat podstawowych zasad bezpiecznego zachowania na drodze i poza nią, w ramach Świętokrzyskiej Akademii Bezpieczeństwa, które poprowadzi Komenda Miejska Policji w Kielcach,
  • plastyczne, które poprowadzą studenci Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, a ich tematem będą Walentynki.

Szczegółowy program na stronie: http://www.teatrkubus.pl/repertuar

Zobaczcie też, jaki program na ferie przygotowały inne kieleckie instytucje - informator ZIMA W MIEŚCIE 2018 w załączonym pliku poniżej.

Dołączone pliki: