Grono parterów programu znów się powiększyło

12 lipca 2019

Do V edycji programu TEATR, MAMA, TATA i JA dołączyła Fundacja Piękne Strony Życia, powołana do życia przez znaną kielecką florystkę, twórczynię i właścicielkę marki „Kwiatowa Pasja” oraz działaczkę społeczną – Beatę Tokarską-Wójcik.

Głównym celem organizacji jest propagowanie idei zdrowego stylu życia poprzez holistyczne podejście do ciała człowieka. Zespół Fundacji tworzą dwie grupy – ekspercka i wspierająca. Fundacja ma ambicje stać się rozpoznawalną i wiarygodną platformą spotkań, informacji i szerzenia wiedzy dotyczącej zdrowej żywności, aktywności fizycznej, ekologicznego oraz szeroko rozumianego estetycznego stylu życia.

Podczas najbliższych, sierpniowych warsztatów Zespół Fundacji udowodni nam, że wspólny posiłek przy stole może być nie tylko kulinarnym i estetycznym przeżyciem  ale przede wszystkim okazją do spotkania i rozmowy z Najbliższymi. Bo sztuką jest odkrywanie „pięknych stron życia” w naszej codzienności.

Zadanie TEATR, MAMA, TATA i JA dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 Na zdjęciu: Beata Tokarska-Wójcik, fot. archiwum prywatne