Jarmark Wielkanocny

1 - 7 kwietnia 2023

Miasto Kielce i Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych wraz z teatrem "Kubuś" oraz innymi instytucjami, zapraszają na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się na ulicy Sienkiewicza i Placu Artystów w dniach: 1-7 kwietnia 2023.

Wśród wielkanocnych wydarzeń zaplanowano m.in.: wspólne gotowanie z Kevinem Aistonem, stroiki świąteczne i rzeżucha w prezencie, konkursy z nagrodami, warsztaty dla dzieci i dorosłych, dmuchańce, eurobungee, zwierzyniec, występy wokalne i taneczne, kiermasz regionalnych rękodzieł i smakołyków. 

Teatr "Kubuś" zaprasza dzieci na warsztaty z robienia lalek, które odbędą się w niedzielę 2 kwietnia 2023 w godz. 12.00 - 16.00 na Placu Artystów.

Z wykonanymi pod okiem artystów plastyków lalkami dzieci będą mogły spróbować swoich sił jako aktorzy - animatorzy na specjalnie w tym celu skonstruowanej małej scence teatralnej. Oprócz tego będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z bajkowymi postaciami i wśród dzikich, afrykańskich zwierząt, na ściance z otworem na głowę. Zapraszamy!

Szczegółowy program Jarmarku Wielkanocnego w załączonych plikach poniżej.

 

Dołączone pliki: