KielceIsReady

11-14 czerwca 2020

Dwie filmowe premiery w WEEKEND POZYTYWNYCH EMOCJI przygotuje Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”.

A wszystko w ramach akcji #KielceIsReady, która odbędzie się w naszym mieście w dniach 11-14 czerwca 2020 roku, i jednocześnie będzie częścią ogólnopolskiego projektu #CityWillWait.

Pomysłodawcami i zarazem odtwórcami głównych ról w tychże filmowych produkcjach są aktorzy teatru „Kubuś”: Ewa Lubacz i Michał Olszewski.

 

12 czerwca odbędzie się premiera filmiku Ewy Lubacz z cyklu „Pewnego razu w kamienicy…”
Będzie to Odcinek specjalny (nr 7)

Ewa musi zostać w domu. Aby przetrwać, co tydzień przedstawia jedną wymyśloną historię o mieszkańcach kamienicy przy ul. Bodzentyńskiej w Kielcach. Czy wyobraźnia Ewy uratuje ją przed zarażeniem się bezsilnością i smutkiem? Czy mieszkańcy znajdą w murach starej kamienicy szczęśliwe zakończenia?

Siódmy odcinek kończy serię „Pewnego razu w kamienicy…”. W związku z tym teatr „Kubuś” ma niespodziankę dla widzów. Fabuła odcinka specjalnego będzie zależała od osoby, która wymyśli najciekawszą historię mieszkańca starej kamienicy. Zapraszamy do udziału w Konkursie literackimhttps://bit.ly/3gyunKj

 

13 czerwca odbędzie się premiera filmiku Michała Olszewskiego z cyklu „Fitness mózgu”
Będzie to odc. 3  pt. „W zdrowym ciele zdrowa GRUSZKA”

Warzywno-owocowy „Cyrk Online” z Michelangelo, czyli Fitness mózgu i dobra zabawa w jednym. Wyciśnij z owoców i warzyw WSZYSTKIE soki! Smacznego!