Mikołaj z teatrem "Kubuś"

6, 7, 8 grudnia

Przez 3 dni na widzów teatru "Kubuś" czekają Mikołajowe atrakcje!                                                                

6, 7 i 8 grudnia zapraszamy widzów w wieku od 4 do 100 lat na spektakl „Kopciuszek”, czyli urzekającą i zabawną opowieść o tym, że los sprzyja ludziom dobrym i szlachetnym.

W spektaklu będzie można zobaczyć aktorów w pięknych kostiumach, lalki typu muppety, kolorową scenografię, pomysłowe animacje i gagi oraz usłyszeć „łatwo wpadające w ucho” piosenki.

Więcej o spektaklu na stronie: www.teatrkubus.pl/spektakle/kopciuszek

 

6 grudnia o godz. 14.00 w teatrze „Kubuś” odbędzie się Koncert Finałowy I Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „UŚMIECHNIJ SIĘ”, zorganizowanego przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Kielcach oraz Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”.

27 listopad w SP nr 12 odbył się już pierwszy etap konkursu, na który zgłosiło się bardzo wielu uczniów pragnących wystąpić publicznie przed swoimi kolegami, nauczycielami i rodzinami. Jury nie miało łatwego zadania. Po burzliwych obradach wyłoniło 14 laureatów, którzy wezmą udział w warsztatach teatralnych i wystąpią w Koncercie Finałowym. W tym dniu zostaną również przyznane nagrody i wyróżnienia.

Serdecznie zapraszamy do Teatru wszystkich, którzy chcą podziwiać wschodzące talenty aktorskie!

 

W dniach: 6 - 10 grudnia w foyer Teatru odbędzie się artystyczna zbiórka butów połączona z tworzeniem trójwymiarowego obrazu.

Każdy będzie mógł przynieść niepotrzebny but (obojętnie jaki rodzaj), a potem przykleić go do wielkiego obrazu. Efekty naszej wspólnej pracy będzie można zobaczyć na stronie internetowej i facebook’u Teatru.

 

7 i 8 grudnia teatr „Kubuś” wystąpi gościnnie w Londynie, prezentując dla tamtejszej Polonii spektakl „Bajka o Czerwonym Kapturku”.

Więcej o spektaklu na stronie: www.teatrkubus.pl/spektakle/bajka-o-czerwonym-kapturku