Nowe logo

Dłoń, uśmiech, postać, cześć, hej, pa, „piątka”, uśmiechnij się, poznajmy się – oto skojarzenia, jakie w naszym założeniu ma nieść nowe logo Teatru Lalki i Aktora "Kubuś". To nawiązanie do emocji bliskich każdemu człowiekowi, to pozytywna energia, którą chcemy współtworzyć z naszą Publicznością.

Prosta i oryginalna symbolika ma podkreślać przyjazny obraz Teatru , być zaproszeniem i zachętą do wspólnego spędzania czasu.

Naszym widzem jest młody człowiek, nierzadko ten najmniejszy, dla którego teatr powinien być inspiracją budzącą pasje i chęć poznawania sztuki, świata, człowieka. Pragniemy, aby nasi Widzowie poprzez teatr mądrze uczestniczyli w kulturze i społeczeństwie. Stąd też nowe hasło, które ma uzupełnić znaczenie znaku : Zapoznaj się z Teatrem, zapoznaj się z Kubusiem.

Warto podkreślić, że budując nową identyfikację wizualną Teatru pamiętamy o jego tradycji.  Obecny znak nieprzypadkowo nawiązuje do pierwszego logo Teatru „Kubuś”. Mamy nadzieję, że nasz nowy symbol przyjmiecie Państwo z sympatią i zainteresowaniem.