Oferta pracy dla INTENDENTA

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach poszukuje kandydata na stanowisko pracy:

INTENDENT (ZAOPATRZENIOWIEC)

1. Okres zatrudnienia: od 01.08.2019 r. (umowa na 1 rok, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony)

2. Wymiar czasu pracy: 1 etat, godziny pracy: od 7.30 do 15.30

3. Ogólny zakres obowiązków: zaopatrzenie teatru w niezbędne materiały do produkcji teatralnej, materiały biurowe, środki czystości, odzież roboczą i służbową, prowadzenie ewidencji faktur oraz wprowadzanie ich do systemu księgowego Enova 365.

4. Oczekiwania wobec kandydata:

  • Poziom wykształcenia: średnie
  • Umiejętności: podejmowanie samodzielnych decyzji, znajomość topografii miasta, ogólne rozeznanie w rodzajach tkanin, produktach pasmanteryjnych, farbach, materiałach stolarskich, kosmetykach, obsługa komputera: programy Word i Excel.

  • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B.
  • Dodatkowe informacje: mile widziany stopień niepełnosprawności, znajomość programu Enova 365 będzie dodatkowym atutem, mile widziana umiejętność prowadzenia samochodu z przyczepą.

5.  Przewidywane wynagrodzenie: 2700 zł brutto.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt osobisty z pracodawcą od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 15.00.

Oferta pracy jest aktualna do 21 czerwca 2019 roku.