Ogłaszamy program III Wakacyjnego Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!

zdjęcie ze spektaklu "Różowy Gość" Teatru Guliwer w Warszawie, fot. Bartek Warzecha

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach ogłasza program III Wakacyjnego Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!

Jeśli już teraz szukacie pomysłów na wakacje, warto pamiętać o odbywającym się w sierpniu w Kielcach Wakacyjnym Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART! organizowanym przez Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”.

Z radością ogłaszamy program trzeciej edycji imprezy i gorąco zachęcamy do uczestniczenia w naszych wydarzeniach. Festiwal odbywać się będzie przez trzy weekendy sierpnia (12-13.08, 19-20.08, 26-27.08), oferując najciekawsze spektakle i inicjatywy artystyczne z całej Polski. To propozycje idealne dla tych, którzy sierpniowe weekendy będą spędzać w mieście, ale też dla goszczących w regionie turystów.

W tym roku motywem przewodnim Hurra! ART! są wzajemne relacje. Będzie więc o bliskości, rodzinie i przyjaźni, potrzebie zrozumienia. To propozycje familijne, na które zapraszamy całe rodziny, oferując nie tylko odkrywanie teatru, ale też przestrzeń do wspólnych rozmów i zabaw.

Co ważne - i odróżniające tegoroczny festiwal od poprzednich edycji  – przygotowaliśmy też wydarzenia adresowane specjalnie dla młodzieży, stąd nazwa imprezy została poszerzona.

Podczas festiwalu możecie zobaczyć dostrzegane i nagradzane w kraju przedstawienia m.in. Wrocławskiego Teatru Lalek, Teatru Lalek Guliwer, Grupy Coincidentia, gdańskiego Teatru Miniatura czy Teatru Atrofi. Jak zawsze nie zabraknie pokazów filmów krótkometrażowych dla młodych widzów z uznanego Lubelskiego Festiwalu Filmowego, cyklu inscenizowanych czytań sztuk oraz licznych warsztatów i innych atrakcji.

Hurra! ART! to solidna porcja wartościowej rozrywki i odkrywczych spotkań ze sztuką, stworzonych z myślą o pułapkach nudy w długie, letnie tygodnie.

Zachęcamy do wspólnej kreatywnej zabawy, która pomaga poznawać świat, rozbudzać wyobraźnię i zainteresowania.

Bilety na spektakle prezentowane w ramach festiwalu będą w specjalnych, promocyjnych cenach, a na wiele atrakcji wstęp będzie zupełnie bezpłatny.

Szczegóły programu znajdziecie na naszej stronie pod adresem www.teatrkubus.pl/iii-wakacyjny-festiwal-sztuki-dla-dzieci-hurra-art/pro... lub w zakładce III Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra!ART!  

Zajrzyjcie tam, bo naprawdę warto.

Zajrzyjcie do nas w sierpniu - na pewno nie będziemy się nudzić.

Do zobaczenia!