Ogłaszamy zapisy do Grupy Teatralnej TworzyMY!

Ruszają cykliczne warsztaty teatralne w „Kubusiu”. Możesz dołączyć do grupy aktorskiej albo cyrkowo – teatralnej.

Owładnęła Tobą magia teatru? Marzysz o byciu aktorem? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Wejdź na scenę, poznaj kulisy teatru i odkryj techniki aktorskie, takie jak: improwizacja, świadomość ciała, praca nad dykcją i głosem, animacja lalek. Pod okiem aktorki Ewy Lubacz weź udział w stworzeniu spektaklu teatralnego.
Nabór do grupy aktorskiej prowadzimy do 20 września 2013 roku. Informacje i zapisy pod nr telefonu: 506-794-744 i adresem e-mail: ewalubacz@o2.pl

Chcesz zrobić coś niezwykłego? Chcesz rozwijać swój charakter, ciało i umysł? Chcesz poznać teatr z innej strony? Te warsztaty są dla Ciebie. Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia cyrkowo – teatralne, które poprowadzi aktor Michał Olszewski. Naszym celem będzie przygotowanie żonglerskiego show na deskach naszego teatru.  Dokonamy tego, używając tradycyjnych rekwizytów kuglarskich oraz … naszej wyobraźni.
Nabór do grupy cyrkowo - teatralnej prowadzimy do 20 września 2013 roku. Informacje i zapisy pod nr telefonu: 508-327-546 i adresem e-mail: robinoff@o2.pl

Ilość miejsc ograniczona. Szukamy chętnych w wieku od 8 do 15 lat. Zajęcia będą się odbywać w siedzibie Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach, w każdy poniedziałek w godzinach: 16.30. – 18.30. Miesięczny koszt zajęć to 40 zł. Pierwsze zajęcia już we wrześniu.

Zapraszamy!