Przyjdź na warsztaty teatralne „Udani-nieudani” i zainspiruj twórców!

na zdjęciu: Justyna Czarnota

11 maja 2019 roku odbędzie się premiera spektaklu „Pięciu Nieudanych”, w reż. Honoraty Mierzejewskiej-Mikoszy. Przedstawienie w poetycki sposób zadaje pytanie o istotę szczęścia w nieidealnym świecie.

Nawiązując do tego spektaklu, teatr „Kubuś” organizuje bezpłatne warsztaty pt. „Udani-nieudani”. Z jednej strony mają one na celu przygotować odbiorców (dzieci w wieku 4 i 5 lat) oraz ich rodziców do obejrzenia spektaklu, z drugiej zaś zainspirować realizatorów spektaklu do niekonwencjonalnych działań inscenizacyjnych.

W trakcie warsztatów dzieci i rodzice wspólnie z pedagogiem teatru – Justyną Czarnotą (pracownik Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego w Warszawie) zapoznają się z książką „Pięciu Nieudanych” Beatrice Alemagny oraz wymyślą teatralne zabawy inspirowane omawianą literaturą. Zajęcia będą trwały 40 min., w małych grupach.

Proponowane dni spotkań:

  • 27 stycznia 2019 (niedziela), godz. 15.00 – Mała Scena w TLiA „Kubuś”, dzieci wraz z rodzicami (rezerwację można zrobić mailowo: karolina.gregorczyk@teatrkubus.pl lub telefonicznie: 698-859-302. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona – do 10 rodzin. Liczy się kolejność zgłoszeń).
  • 28 stycznia 2019 (poniedziałek) – warsztaty przeprowadzane w przedszkolach
  • 7, 8 lutego 2019 (czwartek, piątek) – warsztaty przeprowadzane w przedszkolach wraz z reżyserem spektaklu Honoratą Mierzejewską-Mikoszą.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach.