Warsztaty o bezpieczeństwie i papieroplastyka dla dzieci

16 i 17 listopad

W sobotę 16 listopad kolejny raz zapraszamy na warsztaty, podczas których będziecie mogli się nauczyć podstawowych zasad bezpiecznego zachowania na przejściu dla pieszych lub gdy tego przejścia nie ma…

A co zrobić, jak zaatakuje Was groźny pies? Czy żółte światło oznacza, że można przechodzić przez „zebrę”, a może dopiero się do tego przygotować?

Odpowiedź na te i inne pytania zaraz po sobotnim spektaklu „Przygody Koziołka Matołka”, który rozpocznie się  o godz.17.00.

Cena biletu (spektakl + warsztaty) – 12 zł

Zapraszamy razem z Komendą Miejską Policji w Kielcach i Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego.

         

 

 

W niedzielę 17 listopad zaraz po spektaklu „Nieznośne Słoniątko”, który rozpocznie się o godz. 11.00, zapraszamy do udziału w warsztatach plastycznych, których tematem będzie papieroplastyka.

W foyer Teatru wciąż jeszcze można oglądać wystawę z replikami wycinanek Andersena. Wśród nich znajduje się również słynne serduszko, którym do tej pory Duńczycy ozdabiają świąteczne choinki.

Studenci Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach pomogą Wam takie serduszka i inne fascynujące kształty wykonać. Od nożyczek Andersena papier w bajkę się zamienia. A czy w Twoich rękach nożyczki nabiorą magicznej mocy?

Materiały plastyczne zapewnia Teatr. O udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.

Cena biletu (spektakl + warsztaty) – 16 zł