Spotkanie Komitetu Nauczycielskiego

Spotkajmy się na scenie online

Zapraszamy nauczycieli województwa świętokrzyskiego do udziału w spotkaniu online Komitetu Nauczycielskiego 18 lutego 2021 roku o godz. 16:00, które odbędzie się za pośrednictwem platformy Teams. 

Głównym tematem dyskusji, wokół którego będziemy poruszać kwestie działalności online, nadchodzących premier teatru, planów edukacyjnych, będzie poszukiwanie alternatyw współpracy w obecnie obowiązującym trybie pracy teatru i placówek oświatowych.

Gościem specjalnym będzie Izabela Kaleta -  nauczyciel języka polskiego, instruktor teatralny, pracownik Świętokrzyskiego Centrum Nauczycieli w Kielcach, koordynator projektów z zakresu edukacji teatralnej i filmowej nauczycieli i uczniów. Pani Izabela Kaleta opowie o zbliżającej się konferencji wojewódzkiej „Teatr Działa – Aktywacja” inaugurującej całoroczny projekt artystyczno-edukacyjny dla nauczycieli i uczniów pt. „Teatr Działa!”.

Po części organizacyjnej odbędą się warsztaty z animacji rzeczami codziennego użytku – „Animacja muppetem”. Celem warsztatów jest  zapoznanie nauczyli z wybranymi zagadnieniami z zakresu metodyki prowadzenia warsztatu teatralnego z dziećmi i młodzieżą zgodnie z obecnymi trendami pedagogiki teatru. Warsztaty poprowadzą Izabela Kaleta oraz pracownik teatru Karolina Gregorczyk-Rożkowicz w Sali Teatralnej Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. 

Aby uczestniczyć w spotkaniu Komitetu wystarczy wysłać maila z potwierdzeniem uczestnictwa na adres: karolina.gregorczyk@teatrkubus.pl. do dnia 18 lutego, do godz. 12.00. 

Mamy nadzieję, że spotkanie to zaowocuje nowymi pomysłami i przede wszystkim otworzy wszystkie strony na nowe możliwości.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 698-859-302 lub mailowego: karolina.gregorczyk@teatrkubus.pl

 

PARTNERZY: