OFERTA PRACY dla Specjalisty ds. administracyjno-gospodarczych

Oferta ważna do 19 kwietnia 2024

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach im. Stefana Karskiego poszukuje kandydata na stanowisko pracy:

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO - GOSPODARCZYCH

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw związanych z administrowaniem obiektu przy ul. Zamkowej 1 w Kielcach,
  • sprawowanie opieki nad składnikami majątkowymi nowej siedziby Teatru,
  • prowadzenie spraw związanych z podmiotami zewnętrznymi dotyczących utrzymania użytkowanych pomieszczeń, składników majątkowych,
  • udział w obowiązkowych przeglądach obiektu i urządzeń technicznych,
  • planowanie i organizowanie koniecznych remontów, prac adaptacyjnych, konserwacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
  • mile widziane doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku pracy,
  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej (umiejętność planowania i priorytetyzacji zadań),
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie miesięczne: 4300 zł brutto + dodatki (stażowy), ZFŚS,
  • przewidywany okres zatrudnienia: umowa na czas określony od kwietnia 2024 do 31.03.2025.

CV można składać do 19 kwietnia 2024 w siedzibie Teatru przy ul. Dużej 9, w godz. 7.30 - 15.00.