Głos - dykcja i emisja

Warsztaty teatralne dla pedagogów i pasjonatów

Głos to najdoskonalszy instrument – chcemy, aby mógł brzmieć jak najpiękniej i … służyć jak najdłużej. Dlatego też warto zadbać o niego już teraz. 

Jak efektywnie i skutecznie posługiwać się aparatem mowy, co warto wiedzieć o emisji i artykulacji, jak zastosować tę wiedzę w praktyce – na lekcjach z uczniami, przygotowując siebie i swoich podopiecznych do ważnych wystąpień czy konkursów recytatorskich?

 

Dziesiątki ćwiczeń, przykładów oraz wzorców pozwolą Państwu nie tylko doskonalić sztukę mówienia, ale też nauczyć się przezwyciężać stres, czy kontrolować podczas wystąpień swoje ciało. To wszystko będziecie mogli zgłębić na warsztatach w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś”. 

Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie z cyklu WARSZTATY TEATRALNE DLA PEDAGOGÓW I PASJONATÓW. Zajęcia pt. „GŁOS - DYKCJA I EMISJA” odbędą się w dniach 21-22 stycznia 2017 roku w Teatrze „Kubuś”. Warsztaty poprowadzi aktorka - Agata Sobota. 

Koszt warsztatów to 80 zł, płatność przelewem lub w kasie Teatru do 10 stycznia 2017 r. Zapisy pod numerem telefonu 698-859-302 lub hanna.swietnicka@teatrkubus.pl

Teatr wydaje zaświadczenia o uczestnictwie w warsztatach.