Dzień 14- pokaz II

Finał Finałów.

         Było pięknie, było dużo śmiechu, dużo pysznych rzeczy i troszkę smutku na koniec. Bo to już koniec. Ale to może być również początek, dla wielu z Was. Początek wspaniałej drogi. Uwolniliście swoje umysły od beztroski dnia codziennego. Weszliście do teatru, a tu nie wchodzi się bezkarnie. Teraz pozostanie w Waszych głowach wiele ciekawych myśli, które przyplątały się na warsztatach i pozostaje tylko pytanie, co z tym zrobicie.

Dziękujemy Wam bardzo, za te dwa tygodnie.

Dziękujemy Instytutowi Teatralnemu za możliwość uczestnictwa w programie „Lato w Teatrze”, bez Instytutu i Dyrekcji Teatru „Kubuś”, moi drodzy, być może nigdy byśmy się nie spotkali.

Dziękujemy Waszym rodzicom, za cierpliwość i szarlotkę, za wsparcie i wiele ciepłych słów. Dziękujemy, za upominki. Będziemy się zajadać myśląc o Was.

Dziękujemy Pani Hani za tak wspaniałą opiekę. Czuliśmy się jak pączki w maśle. Będzie nam tej troski brakowało.

Dziękujemy sponsorom i wszystkim tym, którzy zupełnie przypadkowo pojawili się na naszej drodze i pomogli nam w realizacji marzeń.

Dziękujemy też Tym o których zapomnieliśmy. Wybaczcie. To z emocji.

 

Do zobaczenia kiedyś jeszcze.

Być może w Teatrze.

Być może to będzie kolejna edycja Lata w Teatrze.

A może po prostu spotkamy się na ulicy.

Tak, czy inaczej będzie to miłe spotkanie, a spotkanie jest przecież najważniejsze.

 

P.S. Obserwujcie przedmioty. Mają jeszcze wiele tajemnic, których nie udało nam się odkryć. Jeśli się czegoś dowiecie piszcie do nas. O każdej porze dnia i nocy.

 

Pa. 

Galeria zdjęć: