Dzień Teatru Publicznego w Teatrze Kubuś

Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" także bierze udział w obchodach Dnia Teatru Publicznego. W związku z tym w okresie 20-23 maja odbędą się w teatrze i poza nim różne działania teatralne. Niestety (bądź stety) całą akcję przejęły znudzone? zbuntowane? lalki teatralne. Teatr jako zakładnik zorganizowanej grupy lalek nie ma odwagi przeciwstawić się ich prośbom o anonimowość, dlatego prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość, wszystkie informacje zostaną podane w odpowiednim czasie.

"Grosze grają rolę” - pod tym hasłem od 2015 r. świętujemy corocznie Dzień Teatru Publicznego, którego organizatorami są Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wraz z innymi teatrami publicznymi w Polsce zapraszaliśmy w maju na spektakl "za grosze". Z wiadomych powodów w tym roku nie można przeprowadzić obchodów Dnia Teatru Publicznego w tradycyjny sposób, dlatego teatry publiczne w dniach 16-23 maja proponują liczne, zastępcze działania online.

Oczywiście wszystkie działania online nie zastąpią fizycznego uczestnictwa w spektaklach, dlatego #CZEKAMY na Was, czekajmy wspólnie.

 

             ​