Ekologiczna choinka stanie w "Kubusiu"

12 grudnia (czwartek)

Stwórzmy nową świąteczną tradycję!

Teatr „Kubuś” nie od dzisiaj wspiera ciekawe inicjatywy ekologiczne. Tym razem przyszedł czas na ekologiczne Święta Bożego Narodzenia. Już w najbliższy czwartek, tj. 12 grudnia w teatralnym foyer stanie ekologiczna choinka z WYPOŻYCZALNI CHOINEK , którą udekorują przedszkolaki oraz uczniowie z Zespołu Placówek Oświatowych w Piekoszowie.

W ostatnich latach coraz częściej decydujemy się na zakup naturalnej choinki. Sama obecność żywego drzewka i jego zapach wprowadza prawdziwie świąteczną atmosferę. Niestety z tego powodu, każdego roku w Polsce ścinanych jest ponad 5 milionów drzewek, które często pochodzą z nielegalnych wycinek. Po świętach zasuszone choinki wyrzucane są do lasów lub trafiają na wysypiska i osiedlowe śmietniki.

Najwyższy czas to zmienić! Wspólnie z firmą WYPOŻYCZALNIA CHOINEK chcemy Państwa namówić do stworzenia nowej, ekologicznej, świątecznej tradycji, jaką może się stać wypożyczanie żywej choinki.

Drzewka z WYPOŻYCZALNI CHOINEK są przesadzane do doniczek, dzięki czemu w trakcie Świąt możemy cieszyć się żywym i pachnącym drzewkiem. Po świętach choinki wracają na łono natury, gdzie oczekują na kolejne Święta.

Więcej informacji o akcji: http://wypozyczalniachoinek.pl