Ewa Lubacz z Nominacją do tytułu Osobowość Roku 2022

fot. Wojciech Karliński

Z wielką radością i dumą informujemy, że aktorka naszego teatru EWA LUBACZ otrzymała Nominację do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Kultura od Kapituły Redakcji „Echa Dnia”.

Kapituła doceniła wkład Ewy Lubacz w życie kulturalne społeczności naszego regionu, przyznając jej nominację w szczególności za działalność twórczą, odtwórczą i pedagogiczną, upowszechnianie wiedzy o świecie teatru wśród dorosłych i dzieci, popularyzację osiągnięć lokalnych twórców i artystów z różnych dziedzin sztuki.

EWIE SERDECZNIE GRATULUJEMY!

OSOBOWOŚĆ ROKU to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W naszym województwie akcję prowadzi Echo Dnia i serwis www.echodnia.eu oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl.

W pierwszych tygodniach roku 2023 czytelnicy będą mogli docenić i nagrodzić działalność ludzi kultury i nauki, biznesu, polityki i samorządu oraz tych, którzy działają społecznie i charytatywnie. Prestiżowe nagrody za działania w 2022 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach naszego regionu, a następnie na szczeblu województwa. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2022.

Naszych widzów zachęcamy do oddawania głosów na EWĘ LUBACZ na stronie: www.echodnia.eu/swietokrzyskie/osobowosc

Przypominamy, że Ewa Lubacz niedawno zwyciężyła w naszym Plebiscycie publiczności „Wystrzałowy Kubuś!” w kategorii: najpopularniejsza aktorka sezonu 2021/22.