Kielecki Klub Sportowy Karate ponownie w gronie partnerów

18 listopada 2019

Już po raz kolejny grono partnerów V edycji programu TEATR, MAMA, TATA i JA wesprze Kielecki Klub Sportowy Karate. Podczas listopadowych warsztatów odbędzie się rodzinny trening karate, który poprowadzi wykwalifikowany instruktor sportu kl. I w Karate Kyokushin, posiadający 4 DAN – Pan Krzysztof Kęćko.

Kyokushin jest jednym z najpopularniejszych i docenianym na całym świecie stylów karate - dziedzictwem kulturowym Dalekiego Wschodu. Istotą tej dalekowschodniej sztuki walki jest nie tylko doskonalenie sprawności ciała, lecz także - a może przede wszystkim - kształtowanie w ćwiczącym odporności psychicznej i wyrabianie w nim właściwej postawy moralnej. Członkami Międzynarodowej Organizacji Kyokushin było i jest wiele znakomitości ze świata kultury i polityki, między innymi: premier Japonii i laureat Pokojowej Nagrody Nobla Eisaku Satō, król Hiszpanii Juan Carlos, aktor Sean Connery, prezydent USA Ronald Reagan, a także piłkarz David Beckham.

Zadanie TEATR, MAMA, TATA i JA dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.