TEATR, MAMA i JA – czyli teatru nigdy dość!

14 czerwca 2015

Trzecie spotkanie warsztatowe realizowane w ramach projektu „TEATR, MAMA i JA” upłynęło pod znakiem spotkania ze sztuką teatralną – w pełnym tych słów wymiarze!

W niedzielę, 14 czerwca nasi projektowi „podopieczni” wzięli udział w lekcji edukacyjnej przeprowadzonej przez Beatę Orłowską – aktorkę TLiA „Kubuś”, następnie obejrzeli spektakl „Super Piotruś Pan” w reżyserii Piotra Ziniewicza.

Spektakl zrobił na młodych widzach ogromne wrażenie, stąd dzieci osadzonych w kieleckim Areszcie Śledczym otrzymały od nas pamiątkowe plakaty i pocztówki ze spektaklu. 

Drugą, warsztatową część spotkania poprzedziły tradycyjne już rozmowy przy kawie i ciastku, będące doskonałą formą odbudowania relacji rodzicielskich w przyjaznej, bajkowej aurze naszego teatru.

Pomimo czerwcowego upału nie zabrakło chętnych do ruchowych animacji zaproponowanych przez aktorki: Magdalenę Daniel, Agatę Sobotę, Jolantę Kęćko oraz warsztatów plastycznych prowadzonych przez Marzenę Smolińską i Barbarę Kurzątkowską. Spotkanie uwiecznili fotograficy: Marcin Białek i Anna Benicewicz-Miazga ze Stowarzyszenia CK.FOTO.

Z uczestnikami projektu spotykamy się ponownie już za trzy tygodnie!

Przypomnijmy, że artystyczno-terapeutyczny projekt „TEATR, MAMA i JA” realizujemy przy wsparciu finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Galeria zdjęć: