Rekrutacja

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” wraz z Muzeum Narodowym w Kielcach zaprasza dzieci oraz młodzież w wieku od 8 -15 lat do udziału w bezpłatnych warsztatach teatralnych w ramach ogólnopolskiego programu Lato w teatrze.

W tym roku tematem przewodnim będzie: "Sekretne życie przedmiotów". Uczestnicy pod okiem aktorów, muzealników, filmowców i plastyków będą zastanawiać o czym myślą przedmioty, o czym marzą, jak ze sobą rozmawiają? Co one dla nas znaczą, jak je traktujemy?

Tegoroczna edycja odbędzie się w terminie od 26 czerwca do 11 lipca 2017 r. Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do soboty, w godzinach od 10:00 do 16:00.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest dostarczenie osobiście do siedziby TLiA „Kubuś” w dniach 1-9 czerwca 2017:

- wypełnionego i podpisanego FORMULARZA REKRUTACYJNEGO wraz z REGULAMINEM (oba formularze są dostępne w siedzibie teatru lub do pobrania poniżej)

- oraz PRACY w dowolnej formie (np. praca plastyczna, filmik, list, własnoręcznie napisany wiersz) na temat: „Dlaczego mój wyjątkowy przedmiot chce wziąć udział w warsztatach teatralnych Lato w teatrze”. Praca musi być wykonana SAMODZIELNIE, prace pisemne- odręcznie. Wybierzcie przedmiot, który jest dla Was wyjatkowy, ważne jest tylko to, by móc go potem ze sobą przynieść na warsztaty. 

Ilość miejsc jest ograniczona.

O wyborze uczestników zdecydują prowadzący warsztaty. Lista uczestników zostanie ogłoszona 14 czerwca. Szczegółowych informacji dotyczących programu warsztatów, prowadzących, czy regulaminu udziela koordynator projektu – Hanna Świętnicka. Kontakt: Hanna Świętnicka 698-859-302 hanna.swietnicka@teatrkubus.pl

 

CZEKAMY NA WAS!!!

 

Dołączone pliki: