Wylicytuj kawałek teatru!

Aukcja siedzisk z sali widowiskowej teatru

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach im. Stefana Karskiego ogłasza aukcję siedzisk z sali widowiskowej w bardzo dobrym stanie (z dołączonym certyfikatem autentyczności). Zaprojektowane przez pochodzącego z Kielc artystę plastyka, architekta wnętrz - Edmunda Muczkę, obsłużyły przez niemal 30 lat tysiące przedstawień i ponad 140 premier.

Do wzięcia udziału w aukcji, poprzedzającej przyszłoroczną przeprowadzkę teatru do nowej siedziby na Wzgórzu Zamkowym, zapraszamy osoby emocjonalnie z nim związane, które chciałyby mieć pamiątkę, zaświadczającą o obecności „Kubusia” przy ulicy Dużej 9.

Cena wyjściowa - 100 zł za jeden element.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie swoich propozycji pod adresem: jolanta.swistak@teatrkubus.pl
Zgłoszenie winno zawierać wskazanie, o które siedzisko / moduł chodzi, proponowaną kwotę, imię i nazwisko oraz nr telefonu, i zostać wysłane do 23 czerwca 2022 roku.

W ciągu trwania aukcji sukcesywnie będziemy publikować oferty, zgłaszane przez chętnych.
26 czerwca 2022 roku o godz. 17.00, w siedzibie teatru, odbędzie się aukcja ostateczna, po której siedziska zostaną przekazane nabywcom.

UWAGA!

Aktualne notowania aukcji podawane są w komentarzach do postu o aukcji na profilu facebookowym teatru: https://www.facebook.com/TeatrLalkiiAktoraKubus

Galeria zdjęć: