Rezerwacje

Rezerwacja indywidualna

Kasa Teatru (ul. Duża 9)
czynna od wtorku do piątku w godz. 8.00 - 14.00, a w przypadku innych dni tygodnia lub spektakli popołudniowych na godzinę przed spektaklem, tel. 41 344-58-36; rezerwacje@teatrkubus.pl (rezerwacja mailowa jest ważna po podaniu imienia, nazwiska i telefonu kontaktowego osoby rezerwującej oraz potwierdzeniu przez Teatr).

Rezerwacja grupowa

u Organizatora Widowni - Bogumiła Niebelskiego

od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30
tel./fax 41 368-02-93; tel. kom. 600 296 749
bogumil.niebelski@teatrkubus.pl

Rezerwację grupową należy najpierw uzgodnić osobiście lub telefonicznie, a następnie wysłać wypełniony formularz zamówienia: fax 41 368-02-93, e-mail: bogumil.niebelski@teatrkubus.pl

Formularz zamówienia rezerwacji grupowej w załączonych plikach poniżej.

Na każdym etapie rezerwacji biletów grupowych Klient jest zobowiązany do powiadomienia teatru o wszelkich zmianach w ilości zarezerwowanych biletów lub ewentualnej rezygnacji.

UWAGA!

W trosce o zdrowie zarówno Widzów, artystów jak i pozostałych pracowników teatru oraz stosując się do wytycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, teatr "Kubuś" podjął działania mające na celu zminimalizowanie wystąpienia ryzyka zarażeniem koronawirusem - więcej o nich na stronie: https://www.teatrkubus.pl/aktualnosci/dbamy-o-bezpieczenstwo

Widzowie proszeni są o składanie oświadczeń o stanie zdrowia pozwalającym na przebywanie w jednym pomieszczeniu z innymi osobami - w załączonych plikach poniżej.

Dołączone pliki: