Przedłużony nabór do projektu "Wczytuję sztukę - warsztaty teatralne"

Przedłużamy nabór do projektu „Wczytuję sztukę – warsztaty teatralne”
do 15 października 2021 roku.

Jest to projekt z zakresu edukacji kulturalnej, skierowany do starszych uczniów szkół podstawowych (klasy 7 i 8) i ponadpodstawowych, a także wychowanków młodzieżowych ośrodków wychowawczych województwa świętokrzyskiego.

Nabór do projektu ma charakter konkursowy. Placówki, które chciałyby wziąć udział w projekcie, muszą wysłać poprawnie wypełniony Formularz zgłoszeniowy wraz załącznikami oraz krótkim filmikiem (maks. 5 min.) zrobionym przez uczniów. Obraz, który może być teledyskiem, mini dokumentem, reklamą lub inną formą filmową powinien nawiązywać do tematu szeroko pojętego szczęścia. Nadesłane realizacje oceni jury. Cztery placówki, które wyślą najciekawszy filmik oraz  poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy, wezmą udział w projekcie.

Wszystkie dokumenty oraz filmik należy wysłać na adres: aleksandra.arczewska@teatrkubus.pl (filmik - za pośrednictwem dysku Google, Wetransfera lub innej usługi internetowej), pocztą tradycyjną (ul. Duża 9, 25-304 Kielce) lub osobiście. W projekcie będą mogły uczestniczyć tylko cztery placówki.

Koordynator projektu: Aleksandra Arczewska – tel. 698-859-302, aleksandra.arczewska@teatrkubus.pl

Więcej informacji o projekcie na stronie: https://bit.ly/3A8aMt1

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.