Spektakl, koncert i inne atrakcje na Święto Kielc

25 i 27 czerwca 2021

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach im. Stefana Karskiego, jak co roku, przyłącza się do 3-dniowego Święta Kielc, które odbędzie się w najbliższy weekend 25-27 czerwca 2021.

W ramach Białej Nocy, w piątek 25 czerwca o godz. 20.00 zapraszamy dzieci od lat 7 do siedziby teatru, przy ul. Dużej na przedstawienie Noc żywych zabawek.

Jest to opowieść o zbuntowanym chłopcu, który zamiast poświęcić się produkcji tradycyjnych zabawek, chce tworzyć gry komputerowe. Bezpłatne wejściówki na przedstawienie będą wydawane w kasie teatru na godzinę przed spektaklem - maksymalnie 3 miejsca na 1 osobę.

Natomiast w niedzielę 27 czerwca zapraszamy całe rodziny na:

  • barwny korowód artystów kieleckiego teatru lalkowego, który wyruszy spod siedziby "Kubusia" o godz. 14.00 i przejdzie ulicą Dużą do Parku Miejskiego,
  • koncert Kubusiowych piosenek w nowych aranżacjach KUBUŚ – ŻELAZNE PIOSENKI, który odbędzie się o godz. 15.00 w Muszli Koncertowej,
  • pokaz nieprzeciętnych umiejętności (pantomima, żonglerka, chodzenie na szczudłach), które zaprezentują nasi aktorzy w godz. 16.00 - 17.00 na placu przed Muszlą Koncertową.

Program tegorocznego Święta Kielc w załączonym pliku poniżej.

Zapraszamy!

Dołączone pliki: