Idea

 

„Nie ma nudy w wakacje! Jest przygoda w wakacje!”
II Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci Hurra! ART!

„Nie ma nudy w wakacje!” – przekonywaliśmy Kielczan w ubiegłym roku, zapraszając na Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci Hurra! ART!

Dziś, organizując drugą edycję Festiwalu, idziemy o krok dalej, zachęcając nie tylko do kreatywnego spędzenia czasu, ale prawdziwej artystycznej przygody.

Tym razem, przygotowane przez Teatr „Kubuś” atrakcje dla dzieci i rodziców odbywać się będą przez trzy ostatnie weekendy sierpnia.

„Hurra! ART!” to najlepsze spektakle z całej Polski dla najmłodszych, kreatywne warsztaty plastyczne, muzyczne i taneczne, a gdyby tego było mało - koncerty i pokazy filmów oraz mnóstwo innych atrakcji. 

Poznamy barwne opowieści o Lence, Słoniu Trąbibombi i tajemniczym Panu Satie. Pojawią się „Dziadki, dziatki” , „Piotruś i Wilk”, a także filmowy  „Parasol”, „Bąbelek” czy „Ostronosy”. Zabierzemy Was też na wakacje z Mikołajkiem i otworzymy nasze „Podwórko wyobraźni” z „Bajkopodróżami”, „Krainą Bajkostworów” i klockami MuBaBaO. Pokażemy, jakie są „Mechanizmy Uśmiechu” i jak tworzyć słowem. W aktorskich czytaniach zapuka do nas sztuka dla dzieci, a w żonglerskich akrobacjach – szalona sztuka cyrkowa. 

„Nie ma nudy w wakacje”, bo … „Jest przygoda w wakacje”!
Zapraszamy!