Lato w teatrze 2015

14 lipca

To już koniec przygody z Latem w teatrze. Ale na pewno dla wielu z Was nie jest to koniec przygody zwanej TEATREM. Teraz już na własną rękę możecie wyruszyć na poszukiwanie sztuki. Wiecie gdzie jej szukać, wiecie z kim. Może ona sama was znajdzie.

11 lipca

Sobota. Ostatni dzień przed pokazami. Dużo zabawy z materiałami i farbami. Na potrzeby instalacji powstała też mała stocznia. Zwodowano niezliczoną ilość statków w różnych kolorach. Obyło się bez strajku.

10 lipca

To ostatni wizytowy dzień w tej edycji Lata w teatrze. BWA pięknie nas ugościło, a poza wspaniałymi ekspozycjami mieliśmy okazję spotkać dzisiaj niecodziennych gości.

9 lipca

Niesamowity dzień. Wizyta w BWA (dla niewtajemniczonych Biuro Wystaw Artystycznych). Mogliśmy obejrzeć dwie inspirujące wystawy. Pierwszą było Przedwiośnie 38, a drugą Polska Lalka Artystyczna – POLA.

8 lipca

Mało brakowało. Deszcz straszył, straszył, ale nie zdecydował się spaść i bardzo dobrze. Prace malarskie w deszczu? Kto to widział? Niby po artystach można się wszystkiego spodziewać, ale farby to tylko farby i efektu żadnego by nie było.

7 lipca

Wehikuł czasu. Tak można nazwać wtorkowy pobyt w Bibliotece Wojewódzkiej. Poznaliśmy tajniki sztuki drukarskiej w celu przenoszenia ulotnych myśli na papirusy, potem papier czerpany i tak oto wyłoniła się z otchłani czasu znana nam dzisiaj książka, nośnik tajemnej sztuki zwanej literaturą.

Nagraliśmy spot reklamowy

Miło nam poinformować, że spot reklamowy zapowiadający finał tegorocznego Lata w teatrze jest już gotowy. Jak zwykle z pomocą przyszło nam Radio Kielce – dziękujemy.

A efekty naszej wspólnej pracy będzie można usłyszeć na antenie Polskiego Radia Kielce już od jutra.

6 lipca

Poniedziałek to idealny dzień na wizytę w bibliotece. Deszcz co prawda nie padał, ale poszukiwaczy sztuki nie trzeba zachęcać do czytania. Mam nadzieję. Przecież słowami jest piekło wybrukowane. A nie… to dobrymi chęciami, uff… już się wystraszyłem.

4 lipca

Dzisiaj zaczęliśmy wcześnie rano, dla niektórych 8.00 to jeszcze noc, od audycji na żywo w Radiu Kielce. Opowiadaliśmy o naszych przygodach, wrażeniach i planach na przyszłość. Dla niektórych, to był debiut na antenie radiowej.

Strony

Subscribe to Lato w teatrze 2015