Lato w teatrze 2014

25 lipca (piątek)

Przedostatni dzień zmagań z wyobraźnią i kolejny wygrany. Błyskawicznie się dzisiaj pracowało, ale nie ma się co dziwić, skoro przychodzicie nawet o pół godziny wcześniej na zajęcia i do tego w świetnych humorach. To i pracować się chce.

24 lipca (czwartek)

Dłonie dzisiaj same składały się do oklasków. I chęć do pracy była, i pomysły, i cierpliwość. Brawo. To wszystko razem wzięte pozwoliło nam przygotować jutrzejszy pokaz, pozostawiając jeszcze sporo miejsca na improwizację i kontakt z widzem. Ile tego dołożycie, to już zależy od Was.

23 lipca (środa)

Kolejny festyn za nami. Tym razem osiedle Na Stoku w okolicy przedszkola nr 19 w Kielcach. Cała akcja rozpoczęła się o godzinie 11.00. Wesoły autokar dojechał na miejsce - jak stworzone dla naszych działań.

19 lipca (sobota)

Czas na festyn. Jeden z dwóch w naszym programie. Festyn teatralno-piknikowy przy ZS nr 28 na osiedlu Herby. Pogoda dopisała, goście też. Ale nie ma się co dziwić. Tylu atrakcji naraz to osiedle nie widziało w całej swojej historii.

16 lipca (środa)

Minął kolejny dzień zmagań teatralnych. Tym razem tematem przewodnim dnia były rękawiczki świecące w ultrafiolecie, które od razu podsunęły nam mnóstwo pomysłów, realizowanych z marszu przez całą ekipę. Ale po kolei...

15 lipca (wtorek)

Drugi dzień, a My niezłomni w tworzeniu i burze nam nie straszne. Nawet pogoda nie była w stanie popsuć nam humorów. Kilka godzin pracy i już widać efekty: pierwsze udane wyrzuty trzema piłeczkami, improwizacje w ultrafiolecie i pierwsze przyjaźnie między kolorowymi piłeczkami.

Strony

Subscribe to Lato w teatrze 2014