1. Plebiscyt publiczności „Wystrzałowy Kubuś!”

1. Plebiscyt publiczności „Wystrzałowy Kubuś!”

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach im. Stefana Karskiego ogłasza pierwszy plebiscyt publiczności: Wystrzałowy Kubuś!

Plebiscyt na najpopularniejszą aktorkę, najpopularniejszego aktora i najpopularniejsze przedstawienie poprzedniego sezonu artystycznego 2021/22 rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 grudnia 2022 roku.

 

Wezmą w nim udział następujące przedstawienia:

Wykaz premier i obsady aktorskie w załączonym pliku poniżej.

GŁOSOWANIE

Do głosowania zapraszamy widzów indywidualnych oraz grupy/klasy szkolne i przedszkolne. Jedna osoba, grupa/klasa może oddać maksymalnie trzy głosy (na jednej karcie do głosowania), po jednym głosie na aktorkę, aktora i przedstawienie. Głosować można do 11 grudnia 2022 roku na kartach do głosowania dostępnych w załączonym pliku poniżej lub w foyer teatru. Karty do głosowania można wrzucać do skrzynki w foyer teatru lub wysyłać pod adresem: jolanta.swistak@teatrkubus.pl

NAGRODY DLA PUBLICZNOŚCI

Wśród głosującej publiczności zostaną wylosowane dwie nagrody: Crème de la crème z kremem (spotkanie z aktorką/aktorem przy małym co nieco) oraz warsztaty z aktorką/aktorem.

Wybrani przez publiczność aktorka, aktor i przedstawienie otrzymają statuetki Wystrzałowego Kubusia! Statuetki zostaną wręczone podczas KONCERTU FINAŁOWEGO w dniu 30 grudnia 2022 r. o godz. 17.00 (wstęp za bezpłatnymi wejściówkami, obowiązuje rezerwacja miejsc).

Zapraszamy do udziału w naszym plebiscycie!

Dołączone pliki: