Koncert Finałowy

fot. Anna Kaleta

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach im. Stefana Karskiego serdecznie zaprasza na KONCERT FINAŁOWY 1. Plebiscytu publiczności „Wystrzałowy Kubuś!”, który odbędzie się 30 grudnia 2022 (piątek) o godz. 17.00.

Wstęp za bezpłatnymi wejściówkami, obowiązuje rezerwacja miejsc.

W zorganizowanym po raz pierwszy plebiscycie na najpopularniejszą aktorkę, najpopularniejszego aktora i najpopularniejsze przedstawienie poprzedniego sezonu artystycznego 2021/22 wzięli udział wszyscy aktorzy, których można było oglądać w ubiegłym sezonie na scenie kieleckiego teatru lalkowego, oraz następujące spektakle:

W głosowaniu, które zakończyło się 11 grudnia, mogli uczestniczyć widzowie indywidualni oraz grupy/klasy szkolne i przedszkolne. Wśród głosującej publiczności zostały wylosowane dwie nagrody: Crème de la crème z kremem (spotkanie z aktorką/aktorem przy małym co nieco) oraz warsztaty z aktorką/aktorem.

Podczas Koncertu Finałowego wybrani przez publiczność aktorka, aktor i przedstawienie otrzymają statuetki Wystrzałowego Kubusia!, zaprojektowane i wykonane przez Natalię Komorowską – absolwentkę ASP we Wrocławiu i ASP w Bratysławie, artystkę interdyscyplinarną, wykorzystującą w swoich pracach głównie szkło i wideo-art.

W programie artystycznym Koncertu Finałowego znajdą się Kubusiowe piosenki w nowych aranżacjach, w wykonaniu aktorów: Rafała Iwańskiego, Ewy Lubacz, Michała Olszewskiego, Małgorzaty Oracz i Agaty Soboty oraz muzyków: Wojciecha Lipińskiego, Jakuba Nowaka i Piotra Sitkowskiego.

Zapraszamy!